אלבומים

Silver Swans - TOUCH - 2013

Audio Camp ממליצים: ערבוב של האייטיז המאוחרים עם תחילת הניינטיז וכל זה לצד קול חלומי ומענג שיוצר תחושה של חלום. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 10-11-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, Silver Swans, TOUCH

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס), Khalil (הילה מנס), fadya2q (עדיאל פדיה השני) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהבר המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

אחרי שנה וחצי של שקט, חוזרים אלינו ה Silver Swans עם אלבום חדש. המנגינות שלהם מזכירות אייטיז מאוחרים ותחילת ניינטיז וכל זאת לצד קול חלומי ומענג שיוצר תחושה של חלום. האלבום מספק את הצורך במשהו קצבי אבל לא מעיק, משהו שמעלה חיוך אבל לא בהכרח גורם לך לרקד בכסא.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות