אלבומים

VA - Inside Llewyn Davis - 2013

חודש לפני יציאתו לאקרנים, אתם מוזמנים להאזין לפסקול של "בתוך לואין דייוויס" שמבוסס על סיפורו של אחד ממוריו הרוחניים של בוב דילן. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-11-2013

תגיות: folk, 2013, New, VA; Inside Llewyn Davis, Joel and Ethan Coen

 

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

שלוש שנים אחרי סרטם הקודם "אומץ אמיתי", בחודש הבא ייצא לאקרנים "בתוך לואין דייוויס", סרטם החדש של האחים כהן. הסרט ה-15 במספר של צמד הקולנועים לוקח את הצופים לסצנת הפולק של רובע גריניץ' וילג' המפורסם בניו יורק של שנות ה-60'. הסרט עוסק בדמותו של לואין דיוויס - סינגר סונגרייטר שמנסה לגשש את דרכו בסצנה. העלילה מבוססת באופן חלקי על חייו של דייב ון רונק, זמר הפולק המנוח הנחשב לאחד ממוריו הרוחניים של בוב דילן.

כיאה לאחים כהן, שידועים בתשומת הלב למוזיקה בסרטים שלהם, הפסקול של "בתוך לואין דייוויס" לוכד את רוח הזמן של שנות ה-60' הנאיביות ושל תרבות הפולק. האוסף מורכב ברובו מביצועים של שחקני הסרט (אוסקר אייזק בתפקיד לואין דיוויס, קארי מוליגן וג'סטין טימברלייק) לקלסיקות מוכרות של אותה תקופה כמו Hang Me, Oh Hang Me של דייב ון רונק, Please Mr. Kennedy של מיקי וודס ושיר הפולק המסורתי Dink's Song. בנוסף, בפסקול נחשפת לראשונה הקלטה של בוב דילן לשיר Farewell. חודש לפני הבכורה של הסרט, ושבוע לפני יציאתו הרשמית של הפסקול אתם מוזמנים להאזין לו כבר עכשיו:

 

האזינו לאלבום המלא ברצועה אחת:

 

 

 

 

 

תגובות