אלבומים

Acid Smoker - Ergot - 2013

Audio Camp ממליצים: אמן מוכשר המערבב בין פופ ניסיוני, רוק פסיכדלי ועוד שלל דברים טובים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-11-2013

תגיות: 2013, New, Psychadelic, Acid Smoker, Ergot

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

ללא ספק פורטלנד מצליחה לנפק פעם אחר פעם יוצרים מרתקים ומופרעים (תציצו למעלה למה ש-Khalil המליצה, אוקיי?) והמוזיקאי הפועל תחת הכינוי Acid Smoker בהחלט נותר נאמן למסורת המוזיקלית האגדית הנ"ל. מה אתם אומרים על שילוב של אלקטרוניקה, לואו-פיי אקוסטי, פופ ניסיוני, השפעות אפריקאיות ופסיכדליה דחוסה בריוורב המדביקה את הכל יחדיו? אם הקוקטייל המשוגע הזה נשמע כמו משהו שיסובב לכם את הראש - חכו חכו עד שתלחצו "נגן", ממש כאן.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות