אלבומים

Mosk - Cosmic Loaf - 2013

Audio Camp ממליצים: מוזיקה חלומית ומסחררת שסחופת את המאזין למקומות נידחים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-11-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, Mosk, Cosmic Loaf

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

עדיאל פדיה השני ממליץ:

האמת שהייתי בחיפושים אחרי מוזיקה אחרת לגמרי, אבל אחרי שלחצתי "נגן" פעם אחת אני ממשיך לעשות את זה עוד ועוד. המוזיקה של מוסק חלומית ועם זאת סמיכה ודחוסה. נדמה שהגיטרה מנסה להימלט בכל דרך אפשרית, וכאשר היא נתפסת היא מתרסקת על שטיחי קלידים מרופדים היטב. מומלץ בחום.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות