אלבומים

Soft Shadows - Reverb Is For Lovers - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום עמוס בריוורב ואלמנטים אחרים של שוגייז ישן וטוב,אך נשאר מרענן ועדכני. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-11-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, Reverb Is For Lovers

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

Khalil ממליצה:

האלבום הזה קיבל את שמו בצדק - הוא אכן עמוס בריוורב ואלמנטים אחרים של שוגייז ישן וטוב, אבל הוא לא מיושן בשום צורה. המוזיקה של הלהקה מפורטלנד מרעננת, מרחפת, אפלה במידה ופשוט עשויה טוב. הכל באלבום הזה מונח בדיוק במקום, ובהחלט אפשר לומר שהוא אחד הטובים ביותר ששמעתי בזמן האחרון.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות