אלבומים

2012 - Goldmund - Corduroy Road

Audio Camp ממליצים: אלבום מינימליסטי וצנוע שמענג את האוזניים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 27-10-2013

תגיות: 2012, Audio Camp, Goldmund, Corduroy Road

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: Goldmund - Corduroy Road

אמנם הסתיו הישראלי מזכיר יותר מכל דבר אחר אביב חמים, אבל לא מאוחר לשקוע במלנכוליה מתוקה השמורה לשקיעות ארוכות מוקדמות כשמזג האוויר מתקרר והעלים נושרים אט אט מהעצים. גולדמונד, מוזיקאי מפורטלנד אורגון, הקליט אלבום מינימליסטי מנעימות פסנתר מהורהרות כשבאופן נדיר מצטרפים אליו ליווי של גיטרה אקוסטית או באס. אם אתם חובבים של סאטי או אלבום הפסנתר של גונזאלס - מחכה לכם כאן יצירת מופת קטנה וצנועה שתתענגו עליה לאורך זמן.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות