אלבומים

Suspended Garden - Suspended Garden - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום טריפ-הופ מהפנט שמערבב לתוכו גם מעט רוק וצלילים אוריינטליים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 27-10-2013

תגיות: Trip-Hop, 2013, Audio Camp, Suspended Garden

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: Suspended Garden - Suspended Garden


אני אוהבת לאתגר את עצמי בשיטוטים בבנדקמפ, לעצום עיניים, להניע את העכבר ופשוט לנחות בעמוד אקראי. לפעמים האתגר הזה מוביל אותי למחוזות שרחוקים מטעמי, לפעמים לוקחים אותי ישירות אליו. במקרים אחרים אני מגיעה למקום שלא בטוח שהיה לי האומץ ללחוץ עליו אם עם עיניים פקוחות. כך הדבר גם עם האלבום של suspended garden, אלבום טריפ הופ מהפנט שמערבב לתוכו גם מעט רוק וצלילים אוריינטליים. נשבתי בקיסמו של האלבום הזה אוני מוצאת את עצמי חוזרת אליו יותר ויותר.

 

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות