אלבומים

Molly Drake - Molly Drake - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום של הקלטות ביתיות שנעשו ע"י אמו של ניק דרייק. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 27-10-2013

תגיות: Audio Camp, Molly Drake, pop. Folk; 2013

 

עטיפת האלבופעטיפת האלבופ

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ:

 

אם כל המשמעות של הקטע שאני אמור לכתוב פה זה לגרום לקורא ללחוץ על כפתור הפליי, אז באמת שרק משפט אחד יכול להשיג את התוצאה המירבית, וכל השאר יישאר מאחור. האלבום הזה הוא הקלטות ביתיות של אמא של ניק דרייק. כן, זה מה שהוא שמע בילדות. וכן. זה הכי אמא של ניק דרייק.

 

האזינו לקטעים נבחרים מתוך האלבום: 

 

תגובות