אלבומים

The Asteroid No.4 - The Asteroid No.4 - 2013

Audio Camp ממליצים: הרכב פסיכדליה מסן פרנסיסקו שעושים שימוש בכלים מסורתיים ואתניים כדי ליצור טריפ אחד ארוך. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 20-10-2013

תגיות: rock, 2013, New, Psychadelic, The Asteroid No.4

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

 

The Asteroid No.4 הם הרכב פסיכודליה מסן פרנסיסקו שעושים שימוש בכלים מסורתיים ואתניים בתוך המוזיקה שלהם. המוזיקה שנעה בין הזיה לחלום, גורמת לי לדמיין על סצנה מסרט 8 מ"מ בין שדות אמריקאים ומבקשת ממני להתמסר אליה. אני אכן מוכנה להתמסר בהנאה מרובה.


האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות