אלבומים

James Miller – Sunny From My Throne - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום משובח שמערבב בין רוקנרול ופולק עם סינטיסייזרים והשפעות אמביינט ופופ. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 20-10-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, James Miller, Sunny From My Throne

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

יש משהו מהפנט באלבום הזה של ג'יימס מילר שמצליח לייצר רוקנ'רול ופולק המעורבבים עם סינטיסייזרים והשפעות אמביינט ופופ - משהו בכל הקדירה האלקטרו-אקוסטית הרותחת הזו מרגש בעיניי ואפילו מצליח לחלחל למערכת העצבים ולגרום לגוף לנוע עם הקצב. [האלבום גם חופשי להורדה בשיטת שלם-כפי-יכולתך!]


האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות