אלבומים

Los Hermanos McKenzie - Siamés - 2011

Audio Camp ממליצים: אח ואחות מבואנוס איירס שעושים מוזיקה שנעה בין רוק אנד רול, פולק ופופ. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 20-10-2013

תגיות: 2011, Los Hermanos McKenzie, Siamés, español folk

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

 

כשאני יושבת לנבור באתר Bandcamp, אחת הפעולות האהובות עלי היא לפתוח את עמוד תגיות המיקום, לעצום עיניים, להזיז את העכבר וללחוץ ברגע אקראי כלשהו. הכיף הגדול ביותר הוא כאשר המיקום האקראי הזה אינו בנאלי אלא יוצא דופן ולא שגרתי – כך מצאתי מוזיקה נהדרת ממלזיה לפני כמה חודשים והנה הפעם, זכיתי לשמוע מוזיקה נהדרת מארגנטינה. Los Hermanos McKenzie הם אח ואחות מבואנוס איירס שעושים מוזיקה שנעה בין רוקנ'רול, פולק ופופ שמזכיר במעט את הפופ הצרפתי המתקתק של שנות השישים ומשלבים לתוכה צלילים שמגיעים מדרום אמריקה כגון טנגו. הכל מתערבב ביחד לתערובת שמחה ונהדרת ולמרות שאני לא יודעת ספרדית, אני מצליחה ליהנות ממנה שוב ושוב.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות