אלבומים

Lebanon Hanover - Tomb For Two - 2013

Audio Camp ממליצים: צמד מגרמניה שמתבסס על הדארק אייטיז ויוצר מוזיקה מינימליסטית ואפלה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 12-10-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, Lebanon Hanover, Tomb For Two

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: 


האלבום הזה מאוד מיוחד בשבילי. לא רק שחיכיתי לו כמעט שנה, אלא שבזכות ההרכב הזה נחשפתי לראשונה לבנדקמפ ואף היתה זו הרכישה הראשונה שלי באתר.
Lebanon Hanover, דואו מגרמניה (במקור מאנגליה) יוצרים במיומנות שנפרשת על שלושה אלבומים מוזיקת קולד-ווייב מינימלית, אפלה, אותנטית ולא יומרנית. הם סיגלו לעצמם סגנון ואווירה הנשענים על יסודות הדארק אייטיז אך ייחודים להם. בנוסף לאלבום הזה, מומלץ בחום רב האלבומם השני.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות