אלבומים

CLOTHILDE - French swinging Mademoiselle 1967 - 2013

Audio Camp ממליצים: זמרת צרפתייה ואיכותית שעושה פופ סיקסטיזי פרחוני ומתקתק. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-10-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, CLOTHILDE, French swinging Mademoiselle, 1967

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

למצוא אוצרות זה תמיד כיף. למצוא אוצרות ותיקים זה בכלל נפלא. Clothilde היא זמרת צרפתייה שהקליטה ושחררה שני EP קצרים בסוף שנות השישים. הזמרת פעלה בתקופתן של פרנסואז הארדי ופראנס גל, עשתה פופ סיקסטיזי פרחוני ומתקתק שפשוט כיף להאזין לו.

 

האזינו לאלבום המלא:


 

 

תגובות