אלבומים

Thisell - I - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום עדין שמשלב מוזיקת אמריקנה עממית יחד עם פולק אירופאי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 06-10-2013

תגיות: rock, 2013, Audio Camp, Thisell, I

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

בקיץ 2010 המוזיקאי השבדי Peter Thisell הסתגר בכפר בדרום שוודיה עם קבוצה של חברים ומוזיקאים על מנת להקליט את האלבום הנ"ל - התוצאה היא אמריקנה עם חמצן אירופאי, נעימות למרפסות עץ שלוות מול הר אורסקוטן כשהאב הרוחני ששורה על האלבום הוא הקאנטרי העצל של דרום ארה"ב. השילוב בין רגישות לירית אירופאית ולבין נעימות נימוחות אמריקאיות מגיע באלבום הזה לכדי סוג של שלמות.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות