אלבומים

KAYTRANADA - KAYTRA TODO - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום עשיר בסאונד שחור ומחוספס שמשלב היפ-הופ ואלקטרוניקה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 29-09-2013

תגיות: electronic, Hip-Hop, 2013, New, KAYTRANADA, KAYTRA TODO

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ:

 

הפתיח לא משאיר הרבה מקום לספק, הצליל הוא שחור משחור והסאונד חד כמו יפני. מהטראק השלישי כבר נפתחים הטעמים שהוחבאו מאחורה ואז אפשר לעלות על ענני הבאסים לכצח הכל. תצוגת תכלית מטורפת מחכה ברצועה השביעית.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות