אלבומים

2012 - Trabants - an evening with​.​.​. TRABANTS - live at New Alliance

Audio Camp ממליצים: הרכב מושבח ומוכשר שעושה כבוד לז'אנרים הוותיקים של שנות ה50 - 60. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 29-09-2013

תגיות: rock, live, 2012, Trabants, an evening with​.​.​.

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

יש לי משיכה אמיתית לנעימות לאונג', איזי ליסטנינג וסרף משנות ה-50-60 - כלומר, כמות כל כך עצומה של מוזיקה כיפית ומנגד נועזת ונסיונית הגיחה בשנים הללו שזה באמת לא יאמן. כך שתמיד יש לי פינה חמה בלב להרכבים שחוזרים לז'אנרים הללו ונוברים בהם שוב ללא ציניות. ההרכב Trabants עושה בדיוק את זה - נובר שוב בז'אנרים הוותיקים הללו במין עליצות יצירתית שגורמת לנענוע אגן לא מודע - ואולי מה שתורם לנענוע זו העובדה שרוב האלבום הוקלט בהופעה חיה.

 

האזינו לאלבום המלא:


 

תגובות