אלבומים

onYou - Follow The Music - Follow The Light - 2013

Audio Camp ממליצים: איפי קצר לצמד משיקגו שעושה פסיכדליה אינסטרומנטלית נהדרת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 29-09-2013

תגיות: 2013, New, onYou, Follow The Music, Follow The Light

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

 

חן רוזן ממליצה:

 

Captcha הוא לייבל שאחראי לאמנים כמו Ty Segall ו Thee oh sees במסגרתו פועל גם הצמד onYou. מדובר בצמד משיקגו שעושה פסיכודליה אינסטרומנטלית נהדרת. אמנם ה EP הנוכחי שלהם כולל שלושה קטעים, אך כל קטע כולל בתוכו עושר ומגוון שלמים. מדובר ביופי של פסקול כאשר צריך להתנתק מהסביבה או סתם לערב של יום, עם בירה ביד על מרפסת ואור כוכבים.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

 

תגובות