אלבומים

EF - Ceremonies by EF - 2013

Audio Camp ממליצים: אחד מההרכבים הבולטים בסצינת הפוסט-רוק האירופאית באלבום חדש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-09-2013

תגיות: rock, 2013, New, EF, Ceremonies by EF

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: EF – Ceremonies by EF

EF אינם בדיוק עוד להקה שבדית עלומה אלא שם דבר בסצינת הפוסט-רוק האירופאית. האלבום החדש שלהם (שלמעשה חוגג 10 שנות פעילות ההרכב) ממשיך עם הקו המלודי המאפיין אותם כשלא פעם השירים מזנקים למחוזות המעוף עטויי הדיסטורשן והרעש המופשט המותח את השירים ליצירות של 10 דקות ואילך.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות