אלבומים

Spies On Bikes - Man Overboard - 2012

Audio Camp ממליצים: אלבום אסתטי ועדין של גיטרות קלילות ושכבות של אלקטרוניקה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 22-09-2013

תגיות: 2012, Spies On Bikes, Man Overboard

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

כששמעתי את האלבום הזה בפעם הראשונה מאוד אהבתי את הסאונד חם-קר שהוא משדר לאורך כל האלבום, אבל חשבתי שהוא לא יחזיק אצלי מעמד כי לכאורה הוא לא מספק איזשהו עומק רגשי שנלווה להאזנה אלא יותר משהו אסתטי. טעיתי, ולדעתי הטראק החמישי הוא פשוט גאוני וכל כך צנוע באותה מידה ובאותו הזמן.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות