אלבומים

bretvovk - Can You See Behind The Moon - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום מלא קסם, יופי, רבדים ורגש שלרגעים את החומרים המוקדמים של פינק פלויד. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 15-09-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, bretvovk, Can You See Behind The Moon

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: Bretvovk - Can You See Behind The Moon

האלבום הזה הוא מסוג האלבומים שלא משנה כמה אכביר במילים, לא אצליח לתאר את מה שאני מרגישה כשאני מאזינה לו. אבל אני יכולה לנסות.

בחור בשם Bret Vovk מאומהה, בשיתוף עם חברים מוזיקאים, הקליט את האלבום הזה בחדר השינה שלו על קלטת, דבר שאגב לא ניכר כלל. התוצאה היא אלבום מלא קסם, יופי, רבדים ורגש שלרגעים מזכיר לי את החומרים המוקדמים של פינק פלויד ולרגעים את סופיאן סטיבנס. אין לי ספק שהאלבום הזה הולך להיות חלק מחיי בתקופה הקרובה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


 

תגובות