אלבומים

Fields of Ohio - Reminiscent of Factories - 2013

Audio Camp ממליצים: מוזיקה שנעה בין טריפ-הופ לג'אז וניתן לשמוע בה שורשיים אמריקאים ואפילו כמה צלילים חסידיים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 15-09-2013

תגיות: 2013, New, Audio Camp, Fields of Ohio, Reminiscent of Factories

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

Fields of Ohio הוא פרויקט צד של אדי פאלמר מההרכב The Fucked Up Beats ביחד עם קריסטין אנהריו. הפרויקט הזה משלב בתוכו ביטים מתקופות ומסגנונות שונים לחלוטין – המוזיקה נעה בין טריפ-הופ ג'אז וניתן לשמוע בה מאפיינים שורשיים אמריקאים ואפילו כמה צלילים חסידיים. זהו אלבומו השלישי של הפרויקט בשנה הנוכחית ובדיוק כמו האלבומים הקודמים, גם זה מוצע במחיר לבחירת המאזין.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות