אלבומים

Mannequin Records - MNQ 005 VA / Danza Meccanica Italian Synth Wave 1982​-​1987 - 2009

Audio Camp ממליצים: סינת'-וויב וניו-ווייב איטלקי מלא בביטים חשמליים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 15-09-2013

תגיות: talian Synth Wave, Danza Meccanica, MNQ 005 VA, Mannequin Records

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

לאחרונה אני מנסה ליצור מסורת בבלוג של פרסום מציאות מוזיקליות מבנדקמפ לפחות אחת לשבוע - האפשרות של לייבלים ואנשים פרטיים להעלות את ה-BACK CATALOG שלהם שמכיל פנינים מהעבר או דברים איזוטריים מניבים לא פעם מציאות מיוחדות לחובבי המוזיקה.

הפעם אני שמח להמליץ על אוסף מצויין בהוצאת Mannequin Records של סינת'-וויב וניו-ווייב איטלקי שנוצר בין השנים 1982-87 והוא חתיכת מציאה אמיתית: ביטים חשמליים וסינטיסייזרים אנאלוגיים לצד תחושת ניכור אירופאית של דיסקוטקים אפלים ועשן. כעת, דווקא עם גל החזרה לצלילים שאיפיינו את האייטיז, מומלץ לשים אוזן על הדבר האמיתי.

 

האזינו לאלבום המלא:תגובות