אלבומים

THE STEALS - Static Kingdom - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום של פולק זהוב וגיטרות אקוסטיות שמנוגנות בהד רך לעבר אופק משורטט בצבעים רכים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-09-2013

תגיות: folk, 2013, New, THE STEALS, Static Kingdom

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

דמיינו פולק זהוב וגיטרות אקוסטיות שנמוגות בהד רך לעבר אופק משורטט בצבעים רכים. דמיינו גיטרות חשמליות חסרות מנוח ורחוקות המרמזות על סכנה רחוקה. דמיינו זמרת העומדת במרכז כל זה על העשב הרך של תחילת הסתיו כשהשמיים מתעמעמים ומחליפים צבעים כמו שדה ניסוי פסיכאדלי, דמיינו חלום עמוק ורחב ידיים שאתם נופלים לתוכו בהילוך איטי.
דמיינתם?
יפה.
כעת לחצו פליי.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות