אלבומים

Halasan Bazar - Space Junk - 2013

Audio Camp ממליצים: הרכב מדנמרק שיוצר שילוב כיפי למדי בין פולק, פופ, רוק ופסיכדליה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-09-2013

תגיות: 2013, Psychadelic, Halasan Bazar, Space Junk

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: 

האלבום הזה של Balasan Bazar, הרכב מדנמרק, יוצר שילוב כיפי למדי בין פולק, פופ, רוק ופסיכדליה כשמעל כולם מרחפת מתיקותה של אווירת שנות השישים. פשוט לשכב על המיטה בעיניים עצומות, להאזין לו, לשכוח מהכל ולדמיין שנמצאים ביבשת אחרת, 50 שנה אחורה.

 

 

האזינו לאלבום המלא:


תגובות