אלבומים

Vienna Ditto - Ugly - 2013

Audio Camp ממליצים: צמד בריטי שעושה מוזיקה אלקטרונית שנעה בין טריפ-הופ למוזיקה חללית קוסמית. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 08-09-2013

תגיות: electronic, 2013, New, Vienna Ditto, Ugly

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה: 

לפעמים ישנו אמן שאני מגלה במקרה, אוהבת מה שאני שומעת ומצפה להמשך. לכן, אני עושה לעצמי מנהג לעקוב אחרי העבודה המוזיקלית שלו. באמצעות בנדקמפ, לחיצה פשוטה על כפתור תסייע לי לעקוב אחרי מה שהאמן משחרר, וכמה נפלא היה לקבל לתיבת המייל השבוע הודעה שמספרת של-Vienna Ditto יש אי.פי חדש.

מדובר בצמד בריטי שעושה מוזיקה אלקטרונית שנעה בין טריפ-הופ למוזיקה חללית קוסמית. את המוזיקה שלהם הם מתבלים במעט בלוז וצלילים שנשמעים כאילו הם שלפו אותם משנות השלושים של המאה הקודמת. האי פי חדש מציב רף מוזיקלי חדש להרכב שהצליח להפתיע לטובה כאן.

 

האזינו לחלק מהאלבום:

 

 

תגובות