אלבומים

2013 - Boardwalk Empire - Volume 2: Music From The HBO Original Series

פסקול חדש ומשובח לאחת מהסדרות הכי טובות שרצות בטלויזיה בשנים האחרונות. כנסו לשמוע

מאת שחר זלצמן. 07-09-2013

תגיות: boardwalk empire, Soundtrack, David Johansen, Stephen DeRosa, Elvis Costello, Neko Case, St. Vincent, Liza Minnelli, Pokey LaFarge, Karen Elson, Patti Smith, Rufus Wainwrigh

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

בשבוע הבא יחל שידור העונה הרביעית של הדרמה המשובחת "אימפריית הפשע". מעט לפני כן, ב-HBO הוציאו אוסף חדש של שירים מפסקול הסדרה. כיאה לערוץ הטלוויזיה שמשקיע ביצירות שלו (פרק הפיילוט של הסדרה הה היקר בהיסטוריה) גם המוזיקה שמלווה את "אמפריית הפשע" היא מוקפדת, מלאת מחשבה וחשוב מכל, עומדת בפני עצמה.

בפסקול החדש 20 קטעים של אמנים מעולים כמו רופוס ויינרייט, אלביס קוסטלו, פטי סמית' ועוד, שמבצעים קלאסיקות משנות ה-20 ומבצעים אותן בסגנון צנוע ומסורתי - כיאה לרוח הסדרה.

ב"אימפריית הפשע" למוזיקה יש מקום של כבוד, רבים מהשירים הישנים הוקלטו בפורמטים עתיקים, עם כל הרעשים הנלווים, ובכל סוף פרק מושמע אחד מהם. בנוסף לכך, הפסקול מאפשר היכרות, או תזכורת, לשירים ישנים שהפכו לסטנדארט.

את "אימפריית הפשע" כותב טרנס ווינטר (הסופרנוס, חוקי ברוקלין) ומפיקים מרטין סקורסזה ומארק וולברג. העלילה מבוססת על אירועים ודמויות אמיתיים של תחילת שנות ה-20 של המאה הקודמת. רוב העלילה מתרכזת סביב דמותו של נאקי ת'ומפסון (סטיב בושמי) ושאר הקולגות שלו באטלנטיק סיטי ובערים השכנות. במהלך הפרקים תוכלו למצוא דמויות של פושעים מפורסמים שבמשך השנים ישתלטו על אמריקה. אל קפונה, לאקי לוצי'נו ומאיר לנסקי הם רק חלק קטן מהחברה הטובים.

 

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות