אלבומים

Over Nights - The Broken EP - 2013

Audio Camp ממליצים: מלנכוליה תוצרת ברוקלין. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 25-08-2013

תגיות: רוק, פופ, ברוקלין, Audio Camp, Over Nights, The Broken

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

OVER NIGHTS הם צמד המורכב מראסל אפרוס ודרו קופר, צמד ברוקלנאי שמזקק לתוך נוסחאות הרוק-פופ המחוספסות והנהדרות שלהם גם מוטיבים וכלי נגינה שורשיים אמריקניים כמו בנג'ו. משהו במלנכוליה השמחה והלחנים הקליטים של השירים הופכים את כל האלבום הנ"ל לממתק דחוס, מחוספס אבל עם טעם שנחרט בחיך באופן הכי חיובי. (חינם בשיטת שלם-כפי-יכולתך)


האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות