אלבומים

Alicia Adkins - Birds of a Feather - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום בכורה מרגש לזמרת הטקסנית. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 25-08-2013

תגיות: פולק, אקוסטי, קאנטרי, בכורה, Alicia Adkins, Birds of a Feather

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה:

זהו אלבום הבכורה של אליסיה אדקינס, זמרת ויוצרת ממלבורן (במקור מטקסס) - קאנטרי ופולק אקוסטי בשילוב שירה יפהפיה המכילה בתוכה הרבה רגש ותמימות. האלבום הזה זרק אותי לתקופה שאני לא בטוחה שאני בכלל מכירה, אבל אין לי ספק שהייתי רוצה להשאר שם קצת. פשוט אלבום מקסים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות