אלבומים

Shadow Folk - Seagull Visions - 2013

Audio Camp ממליצים: ההרכב הקנדי ממשיך לחלום באי-פי חדש. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 25-08-2013

תגיות: פולק, רוק, פסיכודלי, Shadow Folk, Seagull Visions, Dream Folk

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

Shadow Folk הם הרכב קנדי שהוציא ממש השבוע את האי-פי השני שלו. בניגוד למיני-אלבום הקודם שלהם, שכלל יותר דרים פופ ואלקטרוניקה, האי-פי הנוכחי לוקח כיוון קצת שונה - החלומיות שבשירה נשמרת לצד צלילי רוק ופולק פסיכודליים שמזכירים את פינק פלויד של סיד בארט. לחובבי הפסיכדלייה אבל לא רק.

 

האזינו לאי.פי המלא:

 

 

תגובות