אלבומים

The Walton Hoax - All Recklessness Aside - 2012

Audio Camp ממליצים: הרכב בלגי מעולה עם בסים חמים ומקצבים נעימים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 18-08-2013

תגיות: electronic, Future, dubstep, The Walton Hoax, All Recklessness Aside, chillstep

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

החבר'ה הבלגים האלה מעולים, עם הבסים החמים שלהם, החצוצרה שנותנת את הדרייב ואפילו העטיפה המהממת. כולם אומרים את אותו הדבר בעצם, לא באנו לחדש, לא באנו לנדנד, אנחנו נעשה את המוזיקה שלנו, אתם תעשו מה שבא לכם, אנחנו נדחוף בעלייה רק כשצריך. ככה מנצחים אותי.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות