אלבומים

Vostok Station - Weisse Rauschen - 2013

Audio Camp ממליצים: צמד פריזאי שמנגן דארק אייטיז עם נגיעות של סינת'פופ מינימלי ואפל. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 18-08-2013

תגיות: Vostok Station, Weisse Rauschen. Indie .Minimal .new wave. post-punk

 

עטיפת האלבופעטיפת האלבופ

אתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: Vostok Station - Weisse Rauschen

לאחרונה אני נתקלת בלא מעט אלבומים מעולים שמשלבים מוזיקת ניו וויב/דארק אייטיז/סינת'פופ עם שירה בצרפתית. בתור חובבת מושבעת של ז'אנר הדארק אייטיז על סוגיו, ואחת שלא מתה על צרפתית, אני חייבת לציין שזה פשוט נשמע טוב.

הצמד הפריזאי הזה נוסד ב-2012, זה האי.פי השני שלהם - סינת'פופ מינימלי ואפל. תענוג.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

 

 

 

תגובות