אלבומים

Fleuv - Fleuv - 2013

Audio Camp ממליצים: מפגש מעניין בין אלקטרוניקה מלנכולית לפופ עדין ומתקתק. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 11-08-2013

תגיות: alternative, 2013, pop, Fleuv, french

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה: fleuv - fleuv

האלבום הזה יוצר אצלי סוג של דיסוננס. מצד אחד הוא מלנכולי, מצד שני אני מוצאת בו סוג של מתיקות עדינה. מתרחש מפגש מעניין בין המוזיקה ה'קרה' לרומנטיקה והחמימות של השפה. מצאתי את עצמי מתרגשת ממנו מאד (מהשיר הראשון בפרט) מבלי להיות מסוגלת להסביר למה ואיך זה גורם לי להרגיש, רק יודעת שזה לוקח את הראש למחוזות זרים ורחוקים.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 


תגובות