אלבומים

Yuuki Matthews - Digital Delivery Device - 2011

Audio Camp ממליצים: 3 שירים קצרים, סוחפים ומרגשים, כי לפעמים זה באמת כל מה שצריך. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 11-08-2013

תגיות: EP, Audio Camp, Yuuki Matthews, Digital Delivery Device

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד זין), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

לפעמים זה באמת כל מה שצריך, קטע אינסטרומנטלי מקדימה, אחד אחר מאחורה, ובאמצע שיר שמזכיר איך מתרגשים משירים, ואיך מגלים פתאום חברים מוזיקליים שנדמה כאילו הכרתם כל החיים. רעשי הרקע האנימלים קולקטיביים ברקע זה כבר ממש סוכריות על קצפת.

 

האזינו לאלבום המלא:תגובות