אלבומים

Snake Island! - Snake Island! - 2012

Audio Camp ממליצים: אלבום כיפי המציג קומבינציה של כמה סוגי רוק - סרף, גאראז' ונגיעות של פסיכדליה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-08-2013

תגיות: 2012, Audio Camp, Snake Island!, Rocl

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה:

לעיתים יש אלבומים שאני אוהבת מבלי להצליח לשים את האצבע על למה בדיוק. האלבום הזה הוא קומבינציה של כמה סוגי רוק - סרף, גאראז' ונגיעות של פסיכדליה ולרגעים מזכיר לי את הווייט סטרייפס. פשוט אלבום כיפי, ולפעמים כיף זה כל מה שצריך במוזיקה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות