אלבומים

The Cairo Gang - Tiny Rebels - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום מרתק ויפה המשלב בין רוק ופסיכדליה עם קצת פיפטיז, סיקסטיז ואפילו נגיעות אייטיז.

מאת קול הקמפוס. 04-08-2013

תגיות: rock, 2013, New, Audio Camp, The Cairo Gang, Tiny Rebels

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

ה-Cairo Gang הם הרכב עסוק במיוחד – בין שלל הפרויקטים שלהם בשנה האחרונה ניתן למצוא גם אלבום שהוקלט עם בוני פרינס בילי ומיקסטייפ שיצר לאחרונה ואף פורסם בבלוג. בין כל הדברים הללו, הם הספיקו להוציא אלבום נהדר בשם Tiny Rebels. האלבום שונה ממה שההרכב ביצע עד היום ובהחלט לטובה – מדובר בשילוב בין רוק ופסיכודליה עם קצת פיפטיז, סיקסטיז ואפילו נגיעות אייטיז. לא פחות מעניינת העובדה שהאלבום הוקלט בשבוע בלבד אך השכבות שנוצרות באמצעות המוזיקה, מרמזות על אלבום שהוקדשה לבנייתו מחשבה מרובה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

תגובות