אלבומים

AA. VV. - Hidden Sounds vol. III - 2013

Audio Camp ממליצים: אוסף אינדי מרשים וחופשי להורדה של אנשי הבלוג-לייבל האיטלקי Son Of Marketing. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 04-08-2013

תגיות: rock, 2013, New, AA. VV, Hidden Sounds vol. III

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

אוסף אינדי מרשים (חופשי להורדה ושלישי בסדרה) של אנשי הבלוג-לייבל האיטלקי Son Of Marketing שבחרו בקפידה שירים על מנת לשרטט מפה המציגה מעט ממה שמתרחש כיום בסצינת המוזיקה העצמאית העולמית. השירים עצמם נעים בטווח הבטוח של הרוקנרול-דריםפופ-שוגייז-אינדיפופ למיניו, כלומר, לא תמצאו כאן אוואנגרד קשה או מוזיקה אלקטרונית שתתן לכם בעיטה לאוזן - כי בסופו של דבר מדובר באוסף די נעים שנותן הצצה למה שעלולים להיות מהשמות הגדולים הבאים בעולם המוזיקה.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות