אלבומים

Pond - Hobo Rocket - 2013

אחרי שהוציאו בשנה שעברה אלבום מוצלח שזכה לשבחים מכל עבר, הרכב הפסיכדליה האוסטרלי משחרר אלבום חמישי. כנסו לשמוע

מאת שחר זלצמן. 07-08-2013

תגיות: rock, Tame Impala, 2013, pond, New, Psychadelic, FUZZ, פונד

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

אחרי שהוציאו בשנה שעברה אלבום מוצלח שזכה לשבחים וביקרות חיוביות מכל עבר, הרכב הפסיכדליה האוסטרלי פונד משחרר אלבום חמישי. אפשר להגיד שפונד הם האלטר-אגו של טיים אימפלאה, הם מורכבים משלושה חברים של אימפלה, הם רועשים יותר, מלוכלכים יותר ואולי חובבנים יותר אבל בהחלט נועזים יותר. ניק אלברוק, שעד החודש האחרון היה הבסיסט של אימפלה, עזב את הלהקה בשביל להתמקד בהנהגה של פונד. בתור הסולן והמנהיג של הלהקה, נשמע שהוא נותן את כל מה שיש לו. בשמיעה ראשונה הוא מזכיר מאוד את הסולן של MGMT, אנדרו וינגארד, רק שלפעמים הוא נוטה לצרוח קצת יותר.

"הובו רוקט" הוא האלבום השני שהוקלט בMoudlar Recordings והוא ממשיך ישר מאיפה שהאלבום האחרון נגמר. הם עדיין מכסחים את הגיטרות, עדיין מפוצצים את התופים והכל נשמע כמו ג'אם של כמה חברים שהוקלט כאיזה דמו באולפן חזרות נידח - ופה כל היופי. למרות הגיטרות החזקות שכל כך בולטות, מה שבאמת מכתיב את הקצב באלבום הזה ואצל פונד בכלל אלו הקלידים והבס. הסאונד הממכר של הכלים האלו הוא מה שבאמת עושה את העבודה.

האלבום, שמביא 7 שירים קצביים ופסיכדליים, מכניס את המאזין לעולם הצבעוני של ההרכב, עולם של רוקנרול ופסיכדליה שהגיע היישר מהסבנטיז ונחת באלבום הזה. השיר או-דארמה הוא חוויה מענגת לאוזניים מלאה בהרמוניה וצלילים. הוא מהשירים באלבום שיקחו אתכם לטיול בחלל החיצון ובחזרה. אז אם יש לכם קצת זמן תשמעו את האלבום הזה הוא באמת יצירתי וסוחף. אומנם בהתחלה הוא לא קל לעיכול, אך יש בו כמה פנינות אמיתיות ששוות כל רגע פנוי.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות