אלבומים

Copa Turbo - Copa Turbo - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום קייצי ואינטליגנטי שיגרום לגוף לזוז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 28-07-2013

תגיות: Funk, 2013, Audio Camp, Copa Turbo, Funky House

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

 

איזה מזל יש לי שמצאתי את האלבום הזה עכשיו, אני חושב שהקיץ שלי קצת נטול שירי קיץ השנה, והאלבום הזה ממלא את התפקיד מצוין. שמח אבל לא צ'יזי , מזיז את הגוף אבל לא גורם לו להזיע, קייצי אבל עדיין אינטליגנטי. שתו אותו עם קש.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

 

תגובות