אלבומים

White Poppy - Drifters Gold - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום שוגייז חלומי, עשיר בצלילים, שעושה נעים בלילה. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 28-07-2013

תגיות: Ambient, Experimenta, Adventurous, White Poppy, Drifters Gold, Audio Camp 2013

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן ממליצה: 

 

יש אלבומים שלוקח לי זמן לכתוב עליהם המלצה – זה לא בגלל שהמילים נתקעות או שהם קשים לעיכול. זה גם לא בגלל שאין מה לומר עליהם. זו העובדה שהם עושים לי כל כך שמח שאני רוצה להשאיר אותם רק שלי עוד רגע אחד קטן. האלבום של White poppy הוא בדיוק כזה – עשיר בצלילים, שוגייז חלומי שעושה נעים בלילה, בחושך, תחת מיטת כוכבים.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

תגובות