אלבומים

Corduroi - Disposable Playground - 2013

Audio Camp ממליצים: קודי ווילסון משחרר אלבום אלקטרוני עמוס בצלילים וקומפוזיציות מוזיקליות. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 21-07-2013

תגיות: electronic, beats, 2013, Audio Camp, Corduroi, Disposable Playground

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ:

 

אם סוכריות קופצות היו יכולות להפוך לצלילים ולקומפוזיציות מוזיקליות, קודי ווילסון (המסתתר תחת הכינוי "קורדורוי") היה מפעל מתוק ומקפץ של אדם אחד. משהו בקלילות האלקטרונית הנון-שלנטית, שמסתירה למעשה מורכבות מוזיקלית, היא מהמרעננים המושלמים ללחות קייצית ישראלית מכבידה, חוץ מזה שהאלבום ניתן להורדה חופשית! [בשיטת שלם-כפי-יכולתך]

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

 

תגובות