אלבומים

Hawa Daisy Moore - Just Dazy -1977

Audio Camp ממליצים: אלבום שמגיע היישר מ1977 ומלא במוזיקה אפריקאית עם השפעות של סול אמריקאי. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 21-07-2013

תגיות: R&B, Soul, 1977, Hawa Daisy Moore, JUST DAZY, Audio Camp

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה:

 

מה שאני אוהבת בכתיבה לאודיו קאמפ זו החשיפה שלי למגוון סגנונות שמעולם לא העלתי על דעתי שאהנה מהם. אל האלבום הזה הגעתי בטעות ולאחר שני שירים כבר הייתי בתוך העולם שלו. תוך כדי שיוט שם, גיליתי שהאלבום הוקלט בשנת 77, מה שגרם לי להתאהב בו עוד יותר. בנוסף, הוא גם עבר המרה לבנדקמפ ישירות מתקליט, דבר שניכר בסאונד ומוסיף לו לא מעט קסם. בקיצור - אלבום נהדר של מוזיקה אפריקאית עם השפעות של סול אמריקאי.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

תגובות