אלבומים

The Harvey Girls - 2in1 - 2013

Audio Camp ממליצים: הרכב של זוג נשוי היצר רוק אלטרנטיבי שמגרה מאוד את האוזן. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 21-07-2013

תגיות: rock, New, Audio Camp, The Harvey Girls, 2in1

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

 

להקה שבנויה מזוג נשוי זה תמיד מעניין לאוזן בניסיון לזהות איזה הבדל קטן בגישה ליצירה. במקרה הזה הניסיון הזה נדון לכשלון. אין פה משחקים של תפקידי שירה כמו במקרים דומים, הלהקה מנגנת איזשהו אלטרנטיב-רוק שנשמע קצת תלוש תקופתית, וזה מבחינתי משהו מעולה ברוק. האלבום הזה הוא סוג של ניסוי ביצירת שירים עם אמנים אחרים וחיבור של חלקים ללא תיאום מראש. גם הפעם, זה מגרה את האוזן לחפש את הקונספט אבל המוזיקה מוצלחת מדי כדי לתת תשובות.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

 

תגובות