אלבומים

Morning High - Northern Lights EP - 2013

Audio Camp ממליצים: מורנינג היי משחרר אי פי קצרצר ונעים מלא בבסים שקטים וצלילים עדינים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 14-07-2013

תגיות: 2013, New, Northern Lights EP, Morning High, Future Bass

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד זין ממליץ: 

 

אם תשימו את ה EP הזה ברקע של סיטואציה כלשהי, אף אחד לא ייגש אליכם וישאל מה שמתם. מצד שני, אתם תוכלו לראות איך הקצוות החדים מתעגלים והתאורה מתחלפת מאור שמש לאור ירח. הכל מתעדן בעצלתיים עד שנהיה נעים. אם זה יסתיים מהר מדי, יש עוד יופי של קטעים כאלה בעמוד הבאנדקאמפ של האמן, וזה עוד בלי להזכיר את הרמיקסים הנפלאים שלו ל Mount Kimbie  ול- Ifan Dafydd.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

 

 

תגובות