אלבומים

The Sinclair Sinclair - The Dreamers Of The Dreams - 2013

Audio Camp ממליצים: הרכב האינדי-דרים פופ באלבום חדש עשיר בסאונד עדין ומתקתק. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 14-07-2013

תגיות: rock, 2013, Audio Camp, The Sinclair Sinclair, The Dreamers Of The Dreams

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

 

Beautiful Stranger הוא לייבל בריטי שמאגד אמנים שעושים דרים פופ, אינדי ושוגייז. בין האמנים המשתייכים ללייבל אפשר למצוא את Lockets הנהדרים שעומדים בפני אלבום שני ממש עכשיו ואת ההרכב The Sinclair Sinclair אשר לזמרת שלו קול נעים ומהפנט. שינויי המקצבים בתוך השירים עצמם, משאירים את המאזין מעוניין וממוקד במוזיקה לאורך כל זמן ההאזנה. הסאונד של ההרכב מתקתק, עם אזכור קל לקוקטו טווינז, והוא מהווה יופי של חוויה מוזיקלית.

 

האזינו לאלבום המלא: 

 

 

 

 

תגובות