אלבומים

Edamame - Coalesce Colors - 2013

Audio Camp ממליצים: אד האריס מוזג את הביטים שלו לתוך נופים של צ'יל אווט. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 07-07-2013

תגיות: 2013, Audio Camp, Edamame, Coalesce Colors

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

ילד ז' ממליץ:

 

ש משהו שתמיד כובש אותי כשלוקחים ביטים של היפ הופ ומשתמשים בהם בכיוונים אחרים לגמרי, זו לא רק ההתחכמות, אני חושב שזה חושף את היופי שנשאר בצל של הפלואוו. אד האריס משיקגו מוזג את הביטים שלו לתוך נופים של צ'יל אווט. למזלנו זה כולל מגוון צלילים מרתק ולא המוזיקה שיש בלובי של מלונות ישרוטל.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות