אלבומים

Low Voltage Rangers - Dream EP - 2013

Audio Camp ממליצים: רוק שעושה שמח על הלב עם קצת צ'יל וויב והרבה חיוכים פנימיים. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 07-07-2013

תגיות: rock, 2013, Audio Camp, Low Voltage Rangers, Dream EP

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

 

לפעמים, כל מה שצריך זה רוק שמח שעושה כיף וזה בדיוק מה שה Low Voltage Rangers מספקים. ה-EP הטרי, יוצא שנה אחרי האלבום הראשון ושומר על קו אחיד - רוק שעושה שמח המשלב בתוכו קצת דרים פופ, קצת צ'יל וויב והרבה חיוכים פנימיים. החלק הטוב אתם שואלים? ה-EP ניתן להורדה חינם.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות