אלבומים

DJ FRANE - Hi Dusty Stranger - 2013

Audio Camp ממליצים: היפ הופ אינסטרומנטלי, אקספרימנטלי ומגוון לחלוטין שלא משעמם אף לא לשניה אחת. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 07-07-2013

תגיות: electronic, 2013, Audio Camp, DJ FRANE, Hi Dusty Stranger

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

סולאנס ממליצה:

 

האלבום הזה הפתיע אותי בכל כך הרבה רבדים, או יותר נכון גרם לי להיות מופתעת מעצמי. מעולם לא אהבתי היפ הופ (על כל סוגיו), ובזכות האלבום הזה מצאתי את עצמי נהנית מכל שניה ומודה על כך שסוף סוף הצלחתי להכנס לז'אנר חדש שלא העזתי להתעסק איתו עד עכשיו.
ואז הגיעה השניה בה זיהיתי קטע משיר של פינק פלויד, החשש, החסרת הפעימה ואנחת הרווחה על כך שהוא הצליח להשתלב בצורה כל כך יפה שלא צרמה לאוזניי. זה לא עניין של מה בכך משום שלרוב מקרים כאלה אינם מניחים את דעתי.
אם כל זה לא הספיק, מצאתי את עצמי שומעת את האלבום הזה שלוש פעמים ברצף, דבר המנוגד למנהגי משכבר הימים, על מנת לתת לאלבום מרחב וזמן להדהד בראש. במשפט אחד: אלבום היפ הופ אינסטרומנטלי, אקספרימנטלי ומגוון לחלוטין שלא משעמם אף לא לשניה אחת.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

 

תגובות