אלבומים

Bosnian Rainbows - Bosnian Rainbows - 2013

בוסניאן ריינבאוס, ההרכב החדש של עומר רודריגז לופז, באלבום בכורה מסקרן. כנסו לשמוע

מאת שחר זלצמן. 02-07-2013

תגיות: 2013, New, Bosnian Rainbows, Omar Rodríguez-López, Teri Gender Bender

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

גיטרסיט העל עומר רודריגז-לופז, מנהיג המארס וולטה, הוא אחד האנשים היותר עסוקים בעולם האומנות. יש לו מיליון פרויקטים מוזיקליים שונים, הוא כותב, מביים, משחק, מנגן ומה לא. כמעט כל שנה עומר מוציא אלבום והשנה אפילו הוציא שלושה. עכשיו מגיע הרביעי - אלבום הבכורה של ההרכב המדובר בוסניאן ראיינבאוס.

עוד הרבה לפני שיצא האלבום כבר היה עליו הייפ חזק מאוד, כיוון שהלהקה הזו היא פחות או יותר הסיבה המרכזית לפירוק של המארס וולטה. עומר,  שהחליט הפעם לוותר על השירה, גייס לתפקיד הסולנית את טרי ג'נדר בנדר, שאיתה כבר עבד בלהקה לה בוצ'רטס. את טרי הוא גילה באחד מהשיטוטים שלו במועדוני הרוק של גוודלחרה (מקסיקו), וישר זיהה את הפוטנציאל והכריזמה של הבחורה. אפשר להגיד שטרי באמת מספקת את הסחורה. השירה שלה אומנם לא כזו מיוחדת ושונה משאר הזמרות שפועלות היום, אבל הנוכחות שלה על הבמה והכנות שהיא מפגינה בשירים באמת עושים את זה.

 נראה שפעם ראשונה מאז הרבה מאוד זמן, עומר החליט להקליט מוזיקה ששונה ממה שהוא בדרך כלל עושה. לעומת האלבומים שהוא הוציא לאורך הקריירה שלו, האלבום הזה מאוד "נוח" להאזנה. לאורך האלבום אתם מוזמנים לטייל במרחבים של הרוקנרול העכשווי, ולהיתקל מדי פעם בגיטרות צבעוניות וסינתסייזרים מחשמלים. 

 

האזינו לאלבום המלא:


תגובות