אלבומים

Zen Mantra - How Many Padmes Hum? - 2013

Audio Camp ממליצים: היישר מניו-זילנד מגיע אלבום המשלב בין הרוקנרול הסטנדרטי לבין הסאונד האפל של האייטיז. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 30-06-2013

תגיות: Zen Mantra, How Many Padmes Hum?, New' Psychedelic Pop

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

מורפלקסיס ממליץ: 

 

Zen Mantra אמנם מגיחים מניו-זילנד אך יותר מכל דבר אחר הסאונד שלהם מזכיר לי להקות בריטיות מתחילת שנות ה-90 ששילבו בין רוקנרול סטנדרטי יחסית לבין הסאונד האפל הדחוס שנשאר כשארית חתימת צליל מהאייטיז, כן זה עם המון ריוורב כדוגמת להקות כמו catherine wheel - אך אל תטעו, לא מדובר כאן בחיקוי אלא שימוש בצליל כאמירה אסתטית - בניגוד לאחיהם ביבשת האנגלית האלבום הזה אינו כבד ראש ואפילו, לרגעים, כייפי מאוד בדרכו.

 

האזינו לאלבום המלא:

 

תגובות