אלבומים

Mystic Braves - Mystic Braves - 2013

Audio Camp ממליצים: אלבום בכורה המציג את הסאונד של הסיקסטיז עם המון פסיכדליה סרף וגראנג'. כנסו לשמוע

מאת קול הקמפוס. 30-06-2013

תגיות: rock, psychedelic, Surf, New, Mystic Braves, Los Angeles

 

עטיפת האלבוםעטיפת האלבום

 

האתר – Bandcamp הוקם ב-2008 כחנות מוזיקה מקוונת וכפלטפורמה לאמנים ויוצרים להציג בה את יצירתם. עם השנים הפך האתר למאגר גדוש של אלבומים ויוצרים המאפשר האזנה והורדה של אלבומים בחינם, בתשלום סמלי ובתשלום מלא. הפופלוריות של האתר הפכה אותו לאטרקטיבי לאמנים ולחובבי מוזיקה כאחד, אולם יצרה גודש שקשה להתמצא בו. בבלוג Audio Camp החליטו להרים את הכפפה ולעשות סדר. מדי יום אספני המוזיקה המפעילים את הבלוג ממליצים על היוצרים והאלבומים הבולטים שנחבאים במחשכי ה-Bandcamp.

Audio Camp הוא בלוג שיתופי אותו מפעילים חן רוזן, איתי טל (ילד ז'), דנה פרץ (סולאנס), בנימין אסתרליס‬ (מורפלקסיס) וגיא חג'ג'. החבורה בוררת את המוץ מהתבן המוזיקלי ומגישה אותו לגולשים. קראוטרוק פיני או מוזיקת סרף מגואטמלה, פ'אנק מהוואי או אינדי אלקטרוני מאיראן - הכל הולך, כל עוד מדובר במוזיקה משובחת. מדי יום ראשון נביא כאן את ההמלצות של כותבי הבלוג.

 

חן רוזן ממליצה:

 

ה-Mystic Bravers הוציאו את אלבומם הראשון בפברואר השנה והוא שילוב נהדר של פסיכדליה, סרף וגראנג'. המוזיקה שלהם מאפשרת ללכת עם ולהרגיש בלי - היא מספקת לנו סאונד סיקסטיזי נפלא בשילוב אלמנטים שכל כך מתאימים לתקופה הנוכחית. זו מוזיקה מושלמת ללחות המקומית, לבירה ואבטיח קרים על חוף הים או כוסית וויסקי בפאב מעורפל לצד דמויות וצלליות מכאן ולא מכאן שרק מחפשות מקלט מחום הקיץ הארצישראלי.

 

האזינו לאלבום המלא:

 


תגובות